Teknoloji

Pablo Escobar’ın Kardeşi, İkinci Akıllı Telefonu Escobar Fold 2

Uyuşturucu baronu Pablo Escobar’ın kardeşi Roberto Escobar, bir süredir Escobar marka akıllı telefonlar üretiyor. Roberto Escobar, 2019’un aralık ayında Escobar Fold 1 isimli katlanabilir bir telefonu piyasaya sunmuştu. Escobar Fold 1, 349 dolar fiyatla piyasanın en ucuz katlanabilir telefonu olmuştu. 

Galaxy Fold’un tasarımını taklit eden Escobar Fold 2, açıldığında 7.3 inçlik bir ekrana, katlandığında ise 4.6 inç boyutunda bir ekrana sahip. Escobar Fold 2, tıpkı Galaxy Fold’da olduğu ekranın köşesinde bir çentiğe sahip.

Escobar Fold 2’nin arkasında 3 kamera bulunuyor. 12 megapiksel geniş açılı lens, 12 megapiksel telefoto lens ve 16 megapiksel ultra geniş lensten oluşan üçlü kameraya; 8 megapiksel ve 10 megapiksel çözünürlüğünde iki ön kamera eşlik ediyor. 

Escobar Inc isimli şirket tarafından üretilen Escobar Fold 2, Snapdragon 855 işlemciden güç alıyor. Katlanabilir telefon, 4.380 mAh bir bataryaya sahip. Fiziksel bir parmak izi sensörüne sahip olan telefonda parmak izi tarayıcı yan çerçeveye konumlandırılmış.

Escobar, Inc. şu anda Escobar Fold 2 için siparişleri kabul ediyor ….

8GB RAM ve 128 GB dahili depolama alanı ile 399 dolar (yaklaşık 2390 lira) fiyatla satışa  koyulmayı düşünülüyor.

 12GB RAM ve 512 GB depolama alanına sahip olan Escobar Fold 2 ise 549 dolar (yaklaşık 3288 lira) fiyatla satışa koyulmayı düşünülüyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı